BIOPEL

Peletovy-kotel-biopel40-0

Kotle z řady Biopel line jsou představitelem automatických peletových kotlů, které jsou určeny pro komfortní, úsporné a ekologické vytápění zejména rodinných domů a středních objektů. Tyto kotle zajistí šetrný, téměř bezobslužný provoz.BLACK STAR KOMFORT

Black-star-komfort_1  Ekologické kotle na pelety řady BLACK STAR jsou určeny pro spalování dřevních peleto průměru 6 – 8 mm. Automatický a ekologický provoz kotlů BLACK STAR spolu s minimálními nároky na obsluhu řadí kotle BLACK STAR mezi nejlepší peletkové kotle na trhu. Výkonová řada 2 – 40 kW uspokojí požadavky na vytápění menších i středních objektů. Kotle řady BLACK STAR dosahují účinnosti až 93 % a mezi jejich přednosti patří malé rozměry a nízká hmotnost.

 

BLACK STAR

Peletovy-kotel-black-star0 Ekologické kotle na pelety řady BLACK STAR jsou určeny pro spalování dřevních peleto průměru 6 – 8 mm. Automatický a ekologický provoz kotlů BLACK STAR spolu s minimálními nároky na obsluhu řadí kotle BLACK STAR mezi nejlepší peletkové kotle na trhu. Výkonová řada 2 – 40 kW uspokojí požadavky na vytápění menších i středních objektů. Kotle řady BLACK STAR dosahují účinnosti až 93 % a mezi jejich přednosti patří malé rozměry a nízká hmotnost.